0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کراش مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France لوشامپیونه فرانسه
پاری سن ژرمن
۲
۰
نانت
Finished
۲۳:۳۵
تولوز
۱
۲
موناکو
Finished
۲۱:۳۰
سن-اتین
۴
۱
نیس
Finished
۲۱:۳۰
دیژون
۲
۲
مونت پولیه
Finished
۲۱:۳۰
FC Metz
۰
۱
رن
Finished
۲۱:۳۰
آمیان
-
-
استاد ریمس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Turkey Turkiye Kupasi, Knockout stage
گالاتاسارای
۰
۲
Tuzlaspor
Finished
۲۱:۱۵
Kasimpasa
۲
۱
Van Spor FK
Finished
۱۵:۰۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۳:۳۰
Altay Izmir
۱
۲
Trabzonspor
Finished
۱۹:۰۰
Eyupspor
۰
۳
Antalyaspor AS
Finished
۱۴:۱۵
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۴
۲
Bursaspor
Finished
۱۷:۰۰
  England لیگ برتر
ولورهمپتون واندرس
۲
۰
وستهام
Finished
۲۳:۰۰
لیورپول
۵
۲
اورتون
Finished
۲۳:۴۵
منچستریونایتد
۲
۱
تاتنهام
Finished
۲۳:۰۰
چلسی
۲
۱
Aston Villa
Finished
۲۳:۰۰
لسترسیتی
۲
۰
واتفورد
Finished
۲۳:۰۰
ساوتهمپتون
۲
۱
Norwich City
Finished
۲۳:۰۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
سایپا کرج
۰
۰
فولاد خوزستان
Finished
۱۵:۱۵
پارس جنوبی جم
۱
۱
ماشین سازی تبریز
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga 1
FC Cfr 1907 Cluj
۱
۰
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Bucuresti 1948
۴
۱
FC Chindia Targoviste
Finished
۲۲:۰۰
ACS FC Academica Clinceni
۱
۱
AFC Hermannstadt
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium Beker van Belgie
KV Oostende
۱
۱
کلوب بروژ
Finished
۲۳:۰۰
استاندارد لییژ
۳
۰
RUS Rebecquoise
Finished
۲۲:۳۰
Royal Charleroi SC
۱
۰
KAA Gent
Finished
۲۳:۱۵
KV Kortrijk
۲
۱
KAS Eupen
Finished
۲۲:۳۰
SV Zulte Waregem
۳
۰
ST Truidense VV
Finished
۲۲:۳۰
Union Saint-Gilloise
۰
۰
KVC Westerlo
Finished
۲۲:۳۰
  Italy Coppa Italia
ساسولو
۱
۲
Perugia Calcio Spa
Finished
۱۷:۳۰
اودینزه
۴
۰
بولونیا
Finished
۲۳:۳۰
اسپال
۵
۱
US Lecce
Finished
۲۰:۳۰
  Israel لیگ برتر
Maccabi Haifa FC
۳
۳
FC Ashdod
Finished
۲۱:۴۰
Hapoel Tel Aviv FC
۰
۳
Maccabi Tel Aviv FC
Finished
۲۱:۴۵
Beitar Jerusalem FC
۲
۰
Hapoel Hadera
Finished
۲۱:۳۰
Sektzia Ness Ziona FC
۱
۲
Hapoel Haifa FC
Finished
۲۱:۱۵
  International Youth U20 Friendly Games
Venezuela
۰
۰
Cuba
Finished
۰۰:۰۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Rudar Velenje
۱
۱
NK Maribor
Finished
۲۰:۲۵
NK Olimpija Ljubljana
۰
۱
NK Domzale
Finished
۲۲:۴۵
NK Aluminij Kidricevo
۸
۱
NK Triglav Kranj
Finished
۱۸:۱۵
NK Tabor Sezana
۰
۴
NK Celje
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
NK CELJE
۱
۱
NK Domzale
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Premier League
Ismaily SC
۰
۰
Tanta
Finished
۱۸:۳۰
Haras EL Hodood
۰
۱
AL Ittihad AL Sakandary
Finished
۲۱:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Levski Sofia
۱
۰
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۹:۰۰
FK Septemvri Sofia
۰
۳
لودوگورتس
Finished
۱۵:۰۰
Pofc Botev Vratsa
۴
۰
FC Kariana Erden
Finished
۱۷:۳۰
FC Botev Galabovo
۲
۱
FC Vitosha Bistrica
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premiership
Aberdeen FC
۲
۲
Glasgow Rangers
Finished
۲۳:۱۵
سلتیک
۲
۱
Hamilton Academical FC
Finished
۲۳:۱۵
Heart of Midlothian
۱
۱
Livingston FC
Finished
۲۳:۱۵
Kilmarnock FC
۰
۰
ST Johnstone FC
Finished
۲۳:۱۵
Ross County
۲
۱
Hibernian FC
Finished
۲۳:۱۵
ST Mirren
۰
۳
Motherwell FC
Finished
۲۳:۱۵
  Argentina Primera Nacional, Group A
Club Atletico Temperley
۰
۱
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۳:۴۰
  Poland Puchar Polski
KS Lechia Gdansk
۳
۲
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۲۰:۱۵
Stal Stalowa Wola
۰
۲
KKS Lech Poznan
Finished
۱۴:۴۵
GKS Tychy
۲
۰
LKS Lodz
Finished
۲۳:۱۵
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sportivo Luqueno
۰
۵
General Diaz
Finished
۰۲:۳۰
  India Indian Super League
Odisha FC
۰
۱
Bengaluru FC
Finished
۱۷:۳۰
  Israel U19 Premier Division 1
Hapoel Raanana
۱
۱
Maccabi Tel Aviv
Finished
۱۹:۰۰
Maccabi Haifa
۶
۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Rishon Letzion
۰
۰
Maccabi Netanya
Finished
۱۶:۰۰
  Gibraltar Premier Division
Lions Gibraltar
۲
۵
College Europa FC
Finished
۲۳:۰۰
  Croatia Croatia Cup
NK Inter Zapresic
۰
۲
NK Osijek
Finished
۱۹:۰۰
HNK Gorica
۱
۲
NK Slaven
Finished
۲۱:۳۰
  Portugal League Cup, Group B
Vitoria Setubal
۰
۲
Vitoria Guimaraes
Finished
۲۲:۱۵
  Italy Serie C, Girone B
Imolese Calcio
۱
۱
US Triestina Calcio 1918
Finished
۱۹:۳۰
  India I-League
Quess East Bengal FC
۱
۱
Real Kashmir FC
Finished
۱۵:۰۰
  Serbia Superliga
FK Vojvodina
۱
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۹:۳۰
FK Vozdovac
۱
۰
FK Radnicki Nis
Finished
۱۷:۳۰
FK Macva Sabac
۲
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
FK Cukaricki
۲
۱
FK Tsc Backa Topola
Finished
۱۷:۳۰
FK Mladost Lucani
۰
۱
ستاره سرخ بلگراد
Finished
۱۷:۳۰
FK Partizan
۲
۳
FK Napredak Krusevac
Finished
۱۹:۳۰
FK Spartak Subotica
۴
۱
FK Proleter Novi Sad
Finished
۱۹:۳۰
FK Indjija
۱
۰
FK Rad
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia Slovensky Pohar
SK Slovan Bratislava
۲
۰
MSK Zilina
Finished
۲۱:۰۰
  Italy Serie C, Girone A
US Alessandria Calcio 1912
۱
۱
Juventus U23
Finished
۲۲:۳۰
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
HNK Rijeka
۱
۱
NK Varazdin
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
آپولون لیماسول
۵
۱
Aris Limassol
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۲
۳
Enosis Neon Paralimni
Finished
۱۶:۰۰
Akritas Chlorakas
۰
۷
Doxa Katokopias
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
اسپورتینگ براگا
۱
۰
FC Famalicao
Finished
۱۴:۳۰
  England EFL Trophy, Knockout stage
بریستول راورز
۱
۱
Leyton Orient FC
Finished
۲۳:۱۵
پیتربورو یونایتد
۱
۱
Ipswich Town
Finished
۲۳:۰۰
دونکستر
۰
۳
Leicester City U21
Finished
۲۳:۱۵
Exeter City
۰
۰
آکسفورد یونایتد
Finished
۲۲:۳۰
Tranmere Rovers
۳
۲
Manchester United U21
Finished
۲۳:۱۵
  Greece Cup EPSDA (West Attika zone)
Apollon Pontion
۳
۱
Nea Peramos
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Hamburger SV II
۰
۰
Luneburger SK Hansa
Finished
۲۲:۰۰
  Denmark Amateur U19 League
FC Nordsjaelland
۱
۲
Broendby IF
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Knockout stage
Maccabi Petah Tikva
۰
۱
Rennes Stade FC
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco Botola
Ittihad Tanger
۱
۱
Olympique Club of Khouribga
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
US Citta Di Fasano
۱
۱
Foggia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Folgore Caratese
۲
۱
Union Feltre Asd
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
Villa San Carlos
۰
۸
CD UAI Urquiza
Finished
۲۳:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Patricks Cyfc
۱
۲
Newtown Rangers AFC
Finished
۲۳:۳۰
  Northern Ireland NIFL Development League
Crusaders Fc
۲
۱
Dungannon Swifts Reserves
Finished
۲۳:۱۵
  Serbia Prva Liga
FK Graficar Beograd
۱
۰
FK Zemun
Finished
۱۵:۳۰
FK Kolubara Lazarevac
۱
۲
Fk Kabel Novi Sad
Finished
۱۵:۳۰
FK Buducnost Dobanovci
۱
۱
Radnicki Pirot
Finished
۱۵:۳۰
FK Trajal Krusevac
۲
۰
FK Dinamo Vranje
Finished
۱۵:۳۰
FK Zarkovo
۱
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۱۵:۳۰
FK Sindelic Beograd
۱
۲
FK Metalac GM
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CA San Miguel II
۴
۳
Acassuso Res.
Finished
۲۳:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
MKS Odra Wodzislaw Slaski
۱
۱
Zaglebie Sosnowiec SA
Finished
۱۵:۳۰
  Mozambique Mocambola
Costa Do Sol
۴
۲
UD Do Songo
Finished
۱۷:۰۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
CD Malacateco
۶
۱
Deportivo Siquinala
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Iztapa
۱
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۲۲:۳۰
CSD Municipal
۱
۰
Deportivo Guastatoya
Finished
۲۲:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura
۲
۰
Psis Semarang
Finished
۱۲:۰۰
Bhayangkara FC
۳
۰
Persija Jakarta
Finished
۱۲:۰۰
  Israel Liga Bet North A
Maccabi Bnei Nahef
-
-
Ihud Bney Majd AL Krum
Cancelled
۱۶:۰۰
  Malawi Super League
Masters Security
۰
۱
Wanderers FC
Finished
۱۶:۰۰
  Slovakia U19 1. Liga
Slovan Bratislava
۳
۲
Senica
Finished
۱۶:۳۰
  International Youth COSAFA U20 Championship, Group A
Zambia
۵
۰
Botswana
Finished
۱۷:۰۰
  Bahrain Premier League
AL Hala
-
-
Al-Shabbab
Cancelled
۱۸:۰۰
Al-Ahli SC Manama
-
-
Al-Muharraq SC
Cancelled
۲۰:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
-
-
KF Teuta
Finished
۱۹:۰۰
KF Skenderbeu Korce
-
-
KF Vllaznia Shkoder
Finished
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید