0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کراش مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy سری آ
اینتر میلان
۰
۰
آ.اس رم
Finished
۲۳:۱۵
  Netherlands لیگ هلند
آژاکس آمستردام
۰
۲
ویلم تیلبورگ
Finished
۲۲:۴۵
  Germany بوندس لیگا 1
آینتراخت فرانکفورت
۲
۲
هرتابرلین
Finished
۲۳:۰۰
  Turkey سوپرلیگ
فنرباغچه
۵
۲
Genclerbirligi SK
Finished
۲۱:۰۰
  Croatia 1. HNL
دینامو زاگرب
۱
۰
NK Varazdin
Finished
۲۰:۳۰
  Azerbaijan لیگ برتر
قره باغ
۲
۲
Keshla FK
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۰
۱
1. FC Heidenheim 1846
Finished
۲۱:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۲
۲
Karlsruher SC
Finished
۲۱:۰۰
  Russia لیگ برتر
FC Arsenal Tula
۴
۰
لوکوموتیو مسکو
Finished
۲۰:۰۰
زنیت سنت پترزبورگ
۳
۰
دینامو مسکو
Finished
۲۰:۰۰
  Italy Serie B
Benevento Calcio
۵
۰
Trapani Calcio
Finished
۲۳:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
فلامینگو
۶
۱
Avai FC SC
Finished
۰۲:۳۰
گرمیو
۲
۰
کروزیرو
Finished
۰۱:۴۵
باهیا
۱
۱
واسکا دا گاما
Finished
۰۱:۴۵
پالمیراس
۵
۱
Goias EC GO
Finished
۰۱:۴۵
  England Championship
Millwall FC
۲
۲
Nottingham Forest
Finished
۲۳:۱۵
  United Arab Emirates Arabian Gulf Cup, Knockout stage
AL Ain FC
۲
۱
Sharjah FC
Finished
۱۷:۳۰
Fujairah FC
۰
۱
Al-Nasr Dubai SC
Finished
۱۷:۳۰
Shabab AL Ahli Dubai Club
۵
۱
Al-Wasl FC
Finished
۲۰:۰۰
AL Wahda FC
۰
۴
AL Jazira (UAE)
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
بایرن مونیخ
۲
۰
فرایبورگ
Finished
۲۱:۴۵
  Australia A-League
Melbourne City FC
۰
۳
Perth Glory FC
Finished
۱۲:۰۰
  France لوشامپیونه فرانسه
نیم المپیک
۰
۴
المپیک لیون
Finished
۲۳:۱۵
لیل
۱
۰
Stade Brestois 29
Finished
۲۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
CF Malaga
۲
۰
CD Tenerife
Finished
۲۳:۳۰
AD Alcorcon
۱
۳
Real Oviedo
Finished
۲۱:۰۰
Albacete Balompie
۱
۱
Extremadura UD
Finished
۱۴:۳۰
Racing De Santander
۲
۲
Fuenlabrada CF
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Slovan Liberec
۰
۳
اسلاویا پراگ
Finished
۲۲:۰۰
Bohemians Prague 1905
۰
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie
FC Dordrecht
۲
۴
SC Cambuur
Finished
۲۲:۳۰
GO Ahead Eagles
۱
۱
Jong Psv Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۱
۴
FC Volendam
Finished
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۱
۱
Jong FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
۲
۱
NEC Nijmegen
Finished
۲۲:۳۰
Almere City FC
۳
۰
TOP Oss
Finished
۲۲:۳۰
SC Telstar
۱
۱
NAC Breda
Finished
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
۲
۲
خرافشاپ
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A
KV RS Waasland Beveren
۰
۴
Royal Antwerp FC
Finished
۲۳:۰۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Penarol Montevideo
۲
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۳:۰۰
Defensor Sporting
۲
۴
CA Progreso
Finished
۰۳:۰۰
CA Juventud De Las Piedras
۰
۳
Club Nacional De Football
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Liga 1
Fotbal Club Fcsb
۲
۰
CS Gaz Metan Medias
Finished
۲۲:۰۰
  Paraguay Copa Paraguay
SOL De America
۰
۰
Deportivo Capiata
Finished
۰۱:۳۰
  Germany 3. Liga
Chemnitzer FC
۲
۲
FSV Zwickau
Finished
۲۱:۳۰
  Russia Youth League
FK Tambov
۳
۲
FC Orenburg
Finished
۱۸:۳۰
FC Akhmat Grozny
۳
۲
FK Ufa
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Superligaen
Hobro IK
۰
۰
AC Horsens
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Eskisehirspor
۳
۱
Umraniyespor
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen
۰
۰
FC Aarau
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B, Second stage
Lommel SK
۳
۲
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۲۳:۰۰
  India I-League
Neroca FC
۱
۰
Aizawl FC
Finished
۱۲:۰۰
Indian Arrows
۰
۱
Gokulam Kerala FC
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Argentinos Juniors
۰
۱
Estudiantes de LP
Finished
۱۵:۳۰
CA River Plate (Arg)
۲
۱
San Lorenzo de Almagro Res.
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia de La Plata
۲
۰
Ca Central Cordoba Se
Finished
۱۵:۳۰
Lanus Res.
۳
۱
Racing Club
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba
۲
۱
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central Res.
۰
۱
Boca Jrs
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Res.
۱
۱
Banfield
Finished
۱۵:۳۰
Huracan
۰
۱
آرسنال
Finished
۱۵:۳۰
Patronato Res.
۱
۰
Velez Sarsfield Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Defensa Y Justicia
۰
۰
Godoy Cruz AT Res.
Finished
۱۵:۳۰
Colon de Santa Fe
-
-
CA Aldosivi
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۲
۲
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۱۸:۳۰
  China FA Cup
Shanghai Shenhua
۳
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۵
  Ireland Leinster Senior Cup
Home Farm FC
۱
۲
Crumlin United FC
Finished
۲۳:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Korona Kielce
۰
۱
MKS Arka Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
KS Gornik Zabrze
۴
۲
Wisla Krakow
Finished
۲۳:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North
BSV SW Rehden
۲
۲
TSV Havelse
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Hertha BSC II
۱
۲
1. FC Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۳۰
  Ukraine Premier League
شاختار دونتسک
۳
۰
FC Olimpik Donetsk
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth U20 Friendly Games
Venezuela
۳
۰
Cuba
Finished
۰۰:۰۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۴
۱
Tira-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
Barito Putera
۰
۳
Semen Padang FC
Finished
۱۵:۰۰
Persepar Kalteng Putra
۱
۴
Madura United
Finished
۱۵:۰۰
  Greece Super League 2
APO Levadeiakos FC
۱
۰
Ergotelis
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
والنسیا
۳
۲
Villarreal CF
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrileno CF
۲
۰
Torre Levante Orriols Cf
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Boston River
۲
۵
Montevideo Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool Montevideo
۰
۱
Nacional de Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
FC Koln II
۰
۱
SC Fortuna Cologne
Finished
۲۲:۰۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Tolka Rovers AFC
۳
۲
Portlaoise AFC
Finished
۲۳:۱۵
Collinstown
۳
۱
St John Bosco FC
Finished
۲۳:۴۵
  Mexico Primera Division, Apertura Playoffs
CA Monarcas Morelia
۲
۰
CF America
Finished
۰۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo V
Real Valladolid Cf
۳
۲
Getafe Cf
Finished
۱۵:۰۰
  Paraguay Torneo Femenino
Sol De America
۰
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۳۰
  Ukraine U21
FC Oleksandriya
۱
۲
فورسکلا پولتاوا
Finished
۱۴:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۰
Sc Dnipro-1
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo I
Cd Conxo
۲
۱
Cd Lugo
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hakoach Amidar Ramat Gan
۳
۰
Hapoel Bikat Hayarden
Finished
۱۴:۰۰
Shimshon Kfar Kasem
۴
۰
Maccabi Y.
Finished
۱۴:۱۵
Maccabi Herzliya
۳
۱
Maccabi Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kfar Shelem
۱
۰
Hapoel Azur
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
سویا
۲
۰
Granada Cf
Finished
۱۵:۳۰
San Felix CF
۴
۰
Ad Nervion
Finished
۱۵:۳۰
Recreativo Huelva
۰
۲
Real Betis Balompie Youth
Finished
۱۴:۳۰
  Cyprus 1st Division
Pafos FC
۱
۰
NEA Salamina Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
بوکا جونیورز
۵
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Finished
۲۳:۳۰
  South Africa Premier League
Supersport United
۲
۰
Highlands Park FC
Finished
۲۱:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Ironi Beit Dagan
۳
۰
Hapoel Kfar Casem Shua
Finished
۱۴:۴۵
Hapoel Mahane Yehuda
۲
۱
Otzma Football Club Holon
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Bet South B
Sport Cluv Shicun Hamizrah
۴
۱
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
۳
۰
Maccabi Ironi Netivot
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Ironi Gedera
۰
۰
FC Beitar Yavne
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Ironi Sderot
۳
۰
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۳:۳۰
SC Beer Sheva
۱
۰
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۰۰
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
Hnk Orijent 1919
۰
۱
دینامو زاگرب
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong Sapling Cup
Southern District Football Club
۰
۰
Yuen Long FC
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Maccabi Um El Fahem
۲
۱
Hapoel FC Sandala Gilboa
Finished
۱۲:۰۰
  Israel Liga Bet North A
Tzeirei Sakhnin
۱
۲
FC Ahva Kfar Manda
Finished
۱۶:۰۰
  France National
SC Toulon
۱
۲
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
  Spain لالیگا
ویارئال
۰
۰
اتلتیکو مادرید
Finished
۲۳:۳۰
  Gibraltar Premier Division
Lynx FC
۴
۰
College 1975 FC
Finished
۲۳:۰۰
  Panama Women Profesional Soccer League
Sd Atletico Nacional
۰
۹
Cd Universitario
Finished
۰۳:۳۰
  El Salvador Liga Feminina, Apertura
Santa Tecla
۰
۳
CD Fas Asdeful
Finished
۰۴:۳۰
  Israel Liga Alef North
Maccabi Tzur Shalom
۰
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۴:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo II
Sd Leioa Youth
۲
۰
Antiguoko Ke Youth
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay U19 Minor League
Deportivo Capiata
-
-
Libertad
inprogress
۱۵:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Taawoun FC
-
-
AL Wehda FC
Cancelled
۱۵:۴۵
AL Faisaly FC
-
-
AL Hilal Riyadh
Cancelled
۱۸:۱۵
AL Ahli Saudi FC
-
-
Damac FC
Cancelled
۲۰:۱۰
  Egypt 2nd Division
El Olympi
-
-
Biyala
inprogress
۱۶:۰۰
  Palestine West Bank League
Ahli Al Khalil
۴
۲
AL Quwwat AL Falistinia
Finished
۱۶:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
KS Ursus Warszawa
-
-
Polonia Warszawa
inprogress
۱۸:۳۰
NK Aluminij Kidricevo
-
-
NK Rogaska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Malta Premier League
Balzan FC
۱
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید