0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کراش کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England لیگ برتر
چلسی
-
-
واتفورد
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ولورهمپتون واندرس
-
-
آرسنال
inprogress
۲۱:۰۰
Norwich City
۰
۱
برایتون
Finished
۱۶:۰۰
منچستریونایتد
۵
۲
بورنموث
Finished
۱۸:۳۰
لسترسیتی
۳
۰
کریستال پالاس
Finished
۱۸:۳۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
پرسپولیس
-
-
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
تراکتورسازی تبریز
-
-
Sanat Naft Abadan FC
inprogress
۲۰:۱۵
ذوب آهن
-
-
پیکان
inprogress
۲۰:۴۵
  Germany DFB Pokal
بایر لورکوزن
-
-
بایرن مونیخ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
بایر لورکوزن
-
-
آینتراخت فرانکفورت
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain لالیگا
اتلتیکو مادرید
۳
۰
RCD Mallorca
Finished
۰۰:۳۰
رئال وایادولید
-
-
دیپورتیوو آلاوز
inprogress
۲۲:۰۰
سلتاویگو
۱
۱
رئال بتیس
Finished
۱۹:۳۰
  Italy سری آ
ساسولو
-
-
US Lecce
inprogress
۲۲:۰۰
یونتوس تورین
۴
۱
تورینو
Finished
۱۹:۴۵
  Switzerland Super League
FC Basel 1893
-
-
Neuchatel Xamax Fcs
inprogress
۲۰:۴۵
زوریخ
-
-
Servette FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Croatia 1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
NK Inter Zapresic
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
NK Istra 1961
-
-
HNK Gorica
inprogress
۲۱:۲۵
NK Varazdin
-
-
NK Slaven
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
  Turkey سوپرلیگ
Antalyaspor AS
-
-
Istanbul Basaksehir FK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
فنرباغچه
-
-
Goztepe SK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
MKE Ankaragucu
۱
۴
Alanyaspor
Finished
۲۰:۰۰
Yeni Malatyaspor
۰
۰
Genclerbirligi SK
Finished
۲۰:۰۰
  Greece Super League 1, Championship Round
OFI Kreta
-
-
PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Germany 3. Liga
FC Wurzburger Kickers
۲
۲
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Kaiserslautern
۱
۰
FC Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۴
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen 1912
۴
۳
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munich
۰
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۴
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof Mannheim 07
۰
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Krefelder FC Uerdingen 05
۱
۱
FC Viktoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Magdeburg
۲
۲
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Superliga, Championship round
SK Slovan Bratislava
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
MSK Zilina
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
اسپارتاک ترناوا
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England Championship
فولهام
۱
۰
بیرمنگام
Finished
۱۸:۳۰
برنتفورد
۳
۰
ویگان
Finished
۱۸:۳۰
بریستول
۰
۱
کاردیف سیتی
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۱
۳
لیدز یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۰
۰
پرستون
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۰
۵
ردینگ
Finished
۱۸:۳۰
استوک سیتی
۴
۰
بارنزلی
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
  Lithuania A Lyga
Suduva Marijampole
-
-
FK Riteriai
inprogress
۲۰:۳۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۳
۱
BFC Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
FK Rigas Futbola Skola
-
-
FK Jelgava
inprogress
۲۱:۳۰
FK Ventspils
۲
۱
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
FK Ventspils
-
-
Valmiera FK
Cancelled
۱۸:۳۰
FK Rigas Futbola Skola
-
-
FK Spartaks Jurmala
Cancelled
۲۰:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Valur Reykjavik
۱
۴
IA Akranes
Finished
۰۰:۳۰
KR Reykjavik
-
-
Vikingur Reykjavik
inprogress
۲۱:۳۰
Grotta
۴
۴
HK Kopavogs
Finished
۱۸:۳۰
Fjolnir
۱
۲
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Amateur DFB Pokal, Women
وولفسبورگ
۳
۳
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
۱۹:۱۵
  Austria Bundesliga, Relegation Round
FK Austria Wien
۱
۰
SV Mattersburg
Finished
۱۹:۳۰
Spusu Skn ST Polten
۲
۰
SCR Altach
Finished
۱۹:۳۰
WSG Tirol
۰
۰
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Cup
FC Flora Tallinn
۲
۱
JK Narva Trans
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J.League
Kashiwa Reysol
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۰
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۵:۰۰
Shimizu S-Pulse
۱
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۱
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۰۰
Kawasaki Frontale
۲
۱
کاشیما آنتلرز
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۰
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
-
-
Oita Trinita
Cancelled
۱۵:۳۰
Kashiwa Reysol
-
-
Nagoya Grampus
Cancelled
۱۶:۳۰
Kawasaki Frontale
-
-
Yokohama F Marinos
Cancelled
۱۶:۳۰
Vissel Kobe
-
-
FC Tokyo
Cancelled
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Premier League
KI Klaksvik
-
-
TB Tvoeroyri
inprogress
۲۱:۰۰
AB Argir
-
-
B36 Torshavn
inprogress
۲۰:۳۰
Skala IF
-
-
Vikingur Gota
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia لیگ برتر
دینامو مسکو
۰
۱
FC Arsenal Tula
Finished
۱۸:۰۰
کریلیا سووتوف
۰
۰
روستوف
Finished
۲۰:۰۰
اسپارتاک مسکو
۲
۳
FC Tambov
Finished
۲۰:۰۰
لوکوموتیو مسکو
-
-
PFC Sochi
inprogress
۲۲:۰۰
احمد گروژنی
-
-
زسکا مسکو
inprogress
۲۲:۰۰
  Turkey 1. Lig
Bursaspor
-
-
Altinordu FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Menemen Belediye Spor
-
-
Adanaspor
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan J.League 2
Omiya Ardija
۲
۰
Thespakusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Niigata Albirex
۳
۵
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Mito Hollyhock
۰
۳
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
FC Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۴:۳۰
Mito Hollyhock
-
-
FC Ryukyu
Cancelled
۱۳:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
-
-
Avispa Fukuoka
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Machida Zelvia
-
-
V-Varen Nagasaki
Cancelled
۱۳:۳۰
Niigata Albirex
-
-
Thespakusatsu Gunma
Cancelled
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
-
-
Matsumoto Yamaga FC
Cancelled
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
-
-
Giravanz Kitakyushu
Cancelled
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
-
-
Jubilo Iwata
Cancelled
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
-
-
Tokyo Verdy
Cancelled
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
-
-
Omiya Ardija
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
  Spain LaLiga 2
UD Almeria
-
-
CD Tenerife
inprogress
۲۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
Extremadura UD
Finished
۱۹:۳۰
Racing De Santander
۱
۲
CF Elche
Finished
۱۹:۳۰
  Austria 2. Liga
Kapfenberger SV 1919
-
-
FC Wacker Innsbruck
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Dornbirn 1913
۰
۳
SV Lafnitz
Finished
۱۷:۳۰
SK Austria Klagenfurt
-
-
FC Juniors OO
بازی شروع نشده است
۲۲:۵۵
  Ukraine Premier League, Championship round
دیناموکیف
-
-
شاختار دونتسک
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark 2nd Division, Championship Group
Aarhus Fremad
۷
۰
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Middelfart BK
۵
۰
Broenshoej BK
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC
۰
۰
FC Helsingoer
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۰
Vanloese IF
Finished
۱۶:۳۰
AB Gladsaxe
۱
۱
HIK Hellerup
Finished
۱۶:۳۰
  Poland I Liga
Warta Poznan
-
-
Puszcza Niepolomice
Finished
۲۰:۱۰
Stal Mielec
۱
۱
Odra Opole
Finished
۱۷:۴۰
Miedz Legnica
۲
۲
GKS Tychy
Finished
۱۵:۱۰
  Korea Republic K-League 1
Ulsan Hyundai FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Bluewings
۳
۳
FC Seoul
Finished
۱۵:۳۰
Gangwon FC
۲
۴
Busan I Park
Finished
۱۴:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Jeonnam Dragons
۴
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۰
۳
Suwon FC
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۰
۱
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۰
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Vysehrad
۲
۷
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۲
1.sk Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۲
۳
FK Dukla Prague
Finished
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۴
۰
Incheon United FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۲
۲
Busan I Park (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Suwon Bluewings (SRL)
۲
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
CF America
۲
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
MKS Kluczbork
۳
۰
Ruch Zdzieszowice
Finished
۱۲:۳۰
SV Zulte Waregem
۲
۲
Cercle Brugge
Finished
۱۸:۳۰
USV Nestelbach
-
-
Gak 1902 Ii
inprogress
۲۰:۳۰
FK Sloga Pozega
-
-
FK Borac Cacak
inprogress
۲۰:۳۰
SV Hallwang
-
-
SAK 1914 Salzburg
inprogress
۲۰:۳۰
DSG Zell
۳
۲
DSG Ferlach
Finished
۱۲:۳۰
Lokomotive Sofia
۱
۰
PFK Sportist Svoge
Finished
۱۲:۳۰
FK Blansko
۲
۰
MFK Vyskov
Finished
۱۳:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
-
-
NK Osijek II
inprogress
۲۰:۳۰
ETO FC Gyor
۲
۱
Lipot SK
Finished
۱۳:۳۰
MFK Vranov Nad Toplou
۱
۱
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
FC Borislav 2009
-
-
AFK Haskovo
Finished
۲۰:۰۰
Olympique Lyon
-
-
نیس
inprogress
۲۱:۰۰
Tigres Uanl
۰
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۴:۳۰
Sportivo Luqueno
-
-
12 de Octubre de Itaugua
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۴
۳
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۳:۰۰
AKS Beskid Andrychow
۰
۰
MRKS Czechowice-Dziedzice
Finished
۱۳:۳۰
Mosonmagyarovar TE
۵
۰
Papai Perutz FC
Finished
۱۳:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
Stc Salgotarjan
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SV St Margarethen/ROS
-
-
ATUS Ferlach
Finished
۱۶:۰۰
Cerro Porteno
-
-
Nacional Asuncion
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Spakenburg
-
-
Vv Maarssen
Finished
۱۷:۳۰
Brattvag
-
-
Levanger
Finished
۱۷:۳۰
Sv Deilinghofen-sundwig
-
-
Tus Neuenrade
Finished
۱۷:۴۵
FC Spartak-2 Moscow
-
-
FC Khimki
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۱
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۸:۳۰
Tsv Grafenstein Ii
-
-
Sv Haimburg Ii
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Schwarz Weiss Alstaden
-
-
Vfb Bottrop 1900
Finished
۱۹:۰۰
Strumska Slava
-
-
Kariana Erden
Finished
۱۹:۳۰
FK Rozova Dolina Kazanlak
-
-
FC Vereya
Finished
۱۹:۵۵
ND Gorica
-
-
HNK Orijent 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Buducnost Banovici
-
-
FK Radnicki Lukavac
inprogress
۲۰:۳۰
OFK Gradina Srebrenik
-
-
FK Tuzla City
inprogress
۲۰:۳۰
FK TSC Backa Topola
-
-
FK Indija
inprogress
۲۱:۰۰
TSV Grafenstein
-
-
Sv Haimburg
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway Toppserien, Women
Roea
۰
۱
Arna-Bjornar
Finished
۱۴:۰۰
Avaldsnes
۵
۲
Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Sandviken
۳
۲
Valerenga IF
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
IK Brage
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۲۰:۰۰
Umea FC
۰
۰
Osters IF
Finished
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۱
۲
Degerfors IF
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۲
۲
Ljungskile SK
Finished
۲۰:۰۰
Orgryte IS
۲
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga 1, Championship round
Fotbal Club Fcsb
-
-
FC Botosani
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovakia Superliga, Relegation round
AS Trencin
-
-
SKF Sered
inprogress
۲۰:۳۰
FK Senica
-
-
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
inprogress
۲۰:۳۰
FC Nitra
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
inprogress
۲۰:۳۰
  Mongolia First League
Bch Lions
۲
۲
Khovd
Finished
۰۹:۰۰
  Simulated Reality League Copa America Knockout stage SRL
Brazil (SRL)
۳
۳
Chile (SRL)
Finished
۰۵:۳۰
Colombia (SRL)
۲
۰
Bolivia (SRL)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia West State League Division 1,Reserve
Ashfield SC Reserves
۲
۲
Joondalup Utd FC
Finished
۰۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۰
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۳۰
FC Telavi
-
-
FC Samtredia
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
VJS
-
-
Japs/47
Finished
۱۹:۴۵
TiPS
-
-
Nurmijarven Jalkapalloseura 2
Finished
۱۹:۳۰
MPS/Atletico Malmi
-
-
Valtti
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Eliteserien
Valerenga IF
-
-
Aalesunds FK
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
IK Start
-
-
Viking FK
inprogress
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin Srl
۲
۰
Torino Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Srl
۱
۰
Lecce Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lazio Roma Srl
۱
۱
AC Milan Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Eskilstuna United
۱
۱
Goteborg FC
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF Dff
۱
۱
Umea IK
Finished
۱۹:۳۰
Vaxjo Dff
۱
۱
IK Uppsala Fotboll
Finished
۱۷:۳۰
Kristianstads Dff
۰
۱
FC Rosengard
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen
Ekenas Idrottsforening
۰
۰
Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
Mypa Myllykoski
۱
۲
AC Oulu
Finished
۱۸:۳۰
Musan Salama
۰
۲
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia
۰
۳
FC Ktp Kotka
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria First Professional League, Championship Round
PFC Levski Sofia
۱
۲
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 1
Sonderjyske
-
-
Odense Boldklub
inprogress
۲۰:۳۰
Silkeborg IF
۲
۰
Lyngby BK
Finished
۱۷:۰۰
  Poland Ekstraklasa, Championship Round
KKS Lech Poznan
۲
۱
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۰۰
KS Lechia Gdansk
-
-
KS Cracovia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
-
-
VIFK
Finished
۱۶:۳۰
  Australia West State League Division 1
Ashfield SC
۱
۴
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
-
-
Uwa Nedlands FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Manchester United Srl
۲
۰
AFC Bournemouth Srl
Finished
۱۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers Srl
۲
۰
Arsenal FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Norwich City Srl
۴
۰
Brighton And Hove Albion Srl
Finished
۱۳:۳۰
Chelsea FC Srl
۳
۰
Watford FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Leicester City Srl
۲
۲
Crystal Palace Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League 1. HNL SRL
NK Lokomotiva Zagreb Srl
۲
۰
NK Inter Zapresic Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Istra 1961 Srl
۲
۰
HNK Gorica Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Varazdin Srl
۱
۱
NK Slaven Srl
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria Premier League, Women
Levski Chepintsi
-
-
Lokomotiv Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Etar Veliko Tarnovo
-
-
Paldin Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal لیگ برتر پرتغال
Vitoria Setubal
-
-
FC Pacos Ferreira
inprogress
۲۰:۳۰
پورتیموننزه
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Mongolia Premier League
Fc Ulaanbaatar
۲
۲
Athletic 220
Finished
۱۲:۳۰
Anduud City
-
-
Khangarid
Finished
۱۶:۰۰
  Ukraine Amateur Championship
Odek Orziv
-
-
Epicentr Dunaivtsi
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Chiasso
-
-
FC Schaffhausen
inprogress
۲۰:۴۵
FC Wil 1900
-
-
SC Kriens
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Jogeva SK Noorus 96
۱
۰
Tartu JK Welco II
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania II Lyga Vakaru
FK Atlantas Klaipeda
۲
۱
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۳:۳۰
FK Rosa
-
-
SSPC Radviliskis
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Paide Linnameeskond III
۳
۰
Viljandi JK Tulevik II
Finished
۱۳:۳۰
  Poland Ekstraklasa, Relegation Round
Rakow Czestochowa
۱
۲
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۱۷:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe
۵
۱
FC Codru Lozova
Finished
۱۹:۳۰
FC Milsami
-
-
CS Petrocub Hincesti
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Greece Super League 1, Relegation Round
Asteras Tripolis
-
-
Volos Nps
inprogress
۲۰:۴۵
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Haifa FC
-
-
Maccabi Tel Aviv FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Hapoel Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Beitar Jerusalem FC
-
-
Hapoel Tel Aviv FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Czech Republic 1. Liga, Europe League Qualification Playoffs
FK Mlada Boleslav
-
-
Bohemians Prague 1905
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  USA NWSL Challenge Cup, Women
Utah Royals FC
-
-
SKY Blue FC
inprogress
۲۱:۰۰
Washington Spirit
-
-
OL Reign
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
OL Reign
-
-
Washington Spirit
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FC Lokomotiv Moscow Srl
۲
۰
FC Sochi Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Spartak Moscow Srl
۲
۲
FC Tambow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Akhmat Grozny Srl
۰
۰
CSKA Moscow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara Srl
۲
۳
FC Rostov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Dinamo Moscow Srl
۱
۱
FC Arsenal Tula Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Ukraine Premier League, Relegation round
FC Mariupol
-
-
FC Karpaty Lviv
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 1st Division
Hamarkameratene
-
-
Stjordals/Blink
Cancelled
۱۸:۰۰
  Ukraine Vyscha League Kiev Region
Berkut Legion
-
-
Askaniya-flora
Finished
۱۸:۳۰
Desna Pogreby
-
-
Dengoff Denyhivka
Finished
۱۸:۳۰
FC Mezhyhiria
-
-
Yunior Makariv
Finished
۱۸:۳۰
Kudrivka Irpin
-
-
Juniors Shpytky
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Fastiv
-
-
Kolos Pustovarivka
Finished
۱۸:۳۰
Sofiya Sofievskaya Borschagovka
-
-
Sokol Mikhailovka-Rubezhovka
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FK Sergiev Posad
-
-
FC Metallist-Korolev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Zaporizhya Region
Fc Zaporizhya
-
-
FC Berdyansk
inprogress
۱۸:۳۰
Agrokom 1990 Pology
-
-
Melitopolskaya Chereshnya
inprogress
۱۸:۳۰
Tavriya-Skif Rozdol
-
-
Portovik Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Odessa Region
Khadzhibey Usatovo
-
-
SK Izmail
Finished
۱۸:۳۰
  Crimea Premier League
Fk Kafa
-
-
Krymteplitsya Molodizhne
Finished
۱۹:۰۰
FC Ocean Kerch
-
-
FC Inkomsport-Avangard Yalta
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga, Relegation Round
SFC Opava
-
-
SK Sigma Olomouc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1 FK Pribram
-
-
FK Teplice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Fastav Zlin
-
-
MFK Karvina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kirovohrad Region
FK ingul
-
-
Fc Lokomotiv Svt Pomichna
Finished
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Aduana Stars
-
-
Bechem United
Cancelled
۱۷:۳۰
Asante Kotoko
-
-
Inter Allies FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Ashanti Gold FC
-
-
Karela United FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Dreams FC
-
-
Elmina Sharks
Cancelled
۱۷:۳۰
Ebusua Dwarfs
-
-
Eleven Wonders FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Hearts of Oak
-
-
King Faisal
Cancelled
۱۷:۳۰
Liberty Professionals
-
-
Accra Great Olympics
Cancelled
۱۷:۳۰
Medeama SC
-
-
Legon Cities FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Sogakope Wafa
-
-
Berekum Chelsea FC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kharkiv Region
Fc Zmiev
-
-
Kvadro Pervomayskiy
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia First League Women
Znk Dinamo
-
-
Znk Neretva
inprogress
۲۰:۳۰
Viktorija
-
-
Znk Katarina Zrinski
inprogress
۲۱:۰۰
  Simulated Reality League European Championship Knockout stage SRL
Northern Ireland (SRL)
-
-
Denmark (SRL)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Poland (SRL)
-
-
England (SRL)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Slovakia 2. Liga, Promotion round
MFK Skalica
-
-
FK Dubnica Nad Vahom
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland First Division
Cobh Ramblers
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Longford Town
-
-
Shamrock Rovers II
Cancelled
۲۳:۰۰
  Denmark 1st Division
Vendsyssel FF
۰
۱
BK Fremad Amager
Finished
۱۷:۳۰
  Simulated Reality League Czech Republic 1. Liga SRL
FC Fastav Zlin (SRL)
۲
۳
MFK Karvina (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
1 FK Pribram (SRL)
۱
۰
FK Teplice (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
SFC Opava (SRL)
۲
۲
SK Sigma Olomouc (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine Vyscha League Vinnytsia Region
FC Monolit Koziatyn
-
-
Avangard Energya Ladyzhyn
inprogress
۱۷:۳۰
  Simulated Reality League Austria Bundesliga SRL
FK Austria Wien Srl
۲
۳
SV Mattersburg Srl
Finished
۱۶:۳۰
Spusu Skn ST Polten Srl
۳
۲
SCR Altach Srl
Finished
۱۶:۳۰
WSG Tirol Srl
۱
۳
FC Admira Wacker Modling Srl
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Kuopion Palloseura
-
-
Hifk
Cancelled
۱۶:۳۰
Seinajoen JK
-
-
Tampereen Ilves
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Honka
-
-
FC Lahti
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Inter Turku
-
-
Rovaniemen Palloseura
Cancelled
۱۶:۳۰
  Lithuania II Lyga Pietu
FK Vidzgiris Alytus
-
-
FK Tera Vilnius
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
VSK Aarhus
۰
۳
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۰
۱
Hilleroed Fodbold
Finished
۱۶:۳۰
Vejgaard BK
۲
۴
FA 2000
Finished
۱۶:۳۰
Ringkobing IF
۲
۴
Holbaek BI
Finished
۱۶:۳۰
Dalum IF
۱
۱
Slagelse BI
Finished
۱۶:۳۰
Naesby BK
۱
۲
Skovshoved IF
Finished
۱۶:۳۰
  Simulated Reality League Portugal Primeira Liga SRL
Vitoria Setubal Srl
۰
۰
FC Pacos Ferreira Srl
Finished
۱۵:۳۰
Portimonense SC Srl
۰
۲
Vitoria Guimaraes Srl
Finished
۱۵:۳۰
SL Benfica Srl
۵
۱
Boavista FC Srl
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Braga Srl
۵
۰
CD Aves Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Samut Prakan City FC
-
-
Police Tero FC
Cancelled
۱۵:۱۵
BG Pathum United FC
-
-
Trat FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Chonburi FC
-
-
Muang Thong United
Cancelled
۱۶:۳۰
Sukhothai FC
-
-
Prachuap FC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
Toeoeloen Taisto
۱
۱
Atlantis Fc/Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
  Estonia Cup, Women
Tallinna FC Flora
۶
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۴:۴۵
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
-
-
Young Lions FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United
-
-
Geylang International FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
KKS Lech Poznan Srl
۰
۲
Legia Warszawa Srl
Finished
۱۳:۳۰
Rakow Czestochowa Srl
۰
۰
Kghm Zaglebie Lubin Srl
Finished
۱۳:۳۰
KS Lechia Gdansk Srl
۲
۳
KS Cracovia Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Real Valladolid Srl
۰
۲
Deportivo Alaves Sad Srl
Finished
۱۲:۳۰
Granada CF Srl
۲
۰
CF Valencia Srl
Finished
۱۲:۳۰
RC Celta De Vigo Srl
۲
۰
Real Betis Balompie Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Khimyk Sofiyivka
-
-
Ingzk Ingulec
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Dyussh-1 Krivbass 84 Kriviy Rih
-
-
Fk Suhaya Balka
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor Srl
۳
۰
Genclerbirligi SK Srl
Finished
۱۱:۳۰
MKE Ankaragucu Srl
۱
۱
Alanyaspor Srl
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor Srl
۰
۱
Basaksehir Srl
Finished
۱۱:۳۰
Fenerbahce Srl
۲
۱
Goztepe Srl
Finished
۱۱:۳۰
  USA Major League Soccer
Houston Dynamo
-
-
New England Revolution
Cancelled
۰۵:۰۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Rudar Velenje
-
-
NK Aluminij Kidricevo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید